KONST / Litografier / Färglitografi 15539044
nr 1553 9044
Tommy Östmar
(1934-2007), Sverige
Kvinna i randig klänning, Signerad, numrerad 14/62. Färglitografi. Bladets mått: 63x45 cm, yttermått inklusive ram: 71x53 cm
Tommy Östmar, svensk målare, tecknare och skulptör född 1934, död 2007.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 31 juli 2023
kl 19:55:08
700 kr
900 kr
Tommy Östmar
Läs mer om Tommy Östmar